Author: l***m
Date:
Review: 凝膠狀 分子細緻 清除臉部角質層 很不錯
顏色: 無色
Price: NT$101
Original Price: NT$117
| Color | Clear |
| Texture | Gel |
| Skin Type | Combination |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| 長度 | 4.2 cm |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 高度 | 14 cm |
| 淨重 | 96 g |
| 淨容量 | 60 ml |
| SKU | sb25082942931048473 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 2793542 people said the quality is very good!
Author: l***m
Date:
Review: 凝膠狀 分子細緻 清除臉部角質層 很不錯
顏色: 無色
Author: j***0
Date:
Review: 商品很棒,價格優惠,出貨速度很快.一分錢一分貨.用看看!
顏色: 無色
Author: 6***6
Date:
Review: Cleaning Effect: really helps with exfoliation . Fast delivery and item as advertised. Very happy with purchase 👍👍👍
顏色: 無色
Author: b***6
Date:
Review: Thanks for your product SHEIN your item is the best
顏色: 無色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.